Postovne CR a SR

 

Postovne CR a SR

 


Úvod » VÝPRODEJE, poslední kusy » LEE COOPER Tričko, pouze Vel. M


    

LEE COOPER Tričko, pouze Vel. M

Značkové triko s logem, barva černá s jemnými pruhy

skladem

 

Číslo produktu: 031e
běžná cena 499,00 Kč (18,96 €)
Naše cena:
199,00 Kč (7,56 €)

LEE COOPER TRIČKO s logem a potiskem. Známá a populární značka ne jenom pro džínsové oblečení Lee Cooper je také symbolem pro celou řadu oblečení vyzvyhujíci sebejistotu jejich nositelů. Lee Cooper nás obléka od roku 1908 a společnost vznikla v Londýně kde se stala průkopníkem pro již dnes známy styl oblečení označovaný často jako DENIM.

 

Idelální doplněk k mikině Lee Cooper ! Využijte mimosezónní přecenění o 50%!

 

Tričko je ve výrazné černé barvě s jemnými vintage pruhama a výrazním nápisem s logem Lee Cooper, bez náprsní kapsy.

 

Tričko nabízíme ve velikostech: M, L, XL a XXL

 

Triko je s výrazním potiskem Lee Cooper

 

MADE TO BE DIFFERENT – motto a koncept nejnovější kolekce Lee Cooper

Lee Cooper je „lidovou značkou” ve světě módy od roku 1908, a to zejména ve světě autentické džínsoviny. Britská společnost byla založena v londýnském East Endu Morrisem Cooperem a podařilo se jí stát se globálním průkopníkem v oblasti ležérního oblečení, ideálního pro každodenní činnost a průkopníkem klasické, autentické džínsoviny, která se ztotožňuje s touto značkou více než 100 let.

 

Díky této vášni pro džínsovinu a touze zůstat věrný kvalitě získala společnost Lee Cooper jméno po celém světě a má 40 obchodních partnerů ve více než 100 zemích. Lee Cooper má rovněž více než 4.000 obchodů, z nichž je více než 500 značkových, úspěch je však ještě daleko větší, značka se těší dvoucifernému meziročnímu růstu. A i když se součásti kolekce dokonale hodí pro dnešek, pamatuje společnost každý rok na tři prvky, jež tvoří její identitu: britskost,kultura práce a hudba, kdy nabízí oblečení, dokonale kombinující všechny tyto prvky.

MWRmYTA3Yj