POŠTOVNÉ a REKLAMACE

Výše poštovního,  dodací lhůty a způsob dodání

Zasíláme kurýrní službou GLS, kurýr kontaktuje zákazníka na mobil chvíli před doručením. Datum doručení i čas nebo adresa pro doručení se dá změnit zákazníkem přímo u kurýrní služby po zadání sledovacího čísla zásilky. Pokud zákazník nemůže zásilku převzít v den doručení, dodání se bude opakovat příští den, bez doplatku.

Lhůta dodání k zákazníkovy jsou (nejdéle) dva dny ode dne odevzdání zásilky z našeho skladu kurýrní službě. 80% zásilek je doručeno na druhý den po odevzdání kurýrní službě. Příklad: zákazník si objedná zboží v pondělí odpoledne, v úterý je zásilka zabalena a odevzdána kurýrní službě, ve středu je zásilka doručena zákazníkovi. Doručování do SR trvá o jeden pracovní den déle! Doručování do jiných zemí EU trvá o dva pracovní dny déle.

Poštovné pro všechny zásilky v ČR bez ohledu na rozměr, nebo hmotnost je: 69Kč.

Poštovné ZDARMA je pro všechny zásilky v ČR bez ohled na rozměr nebo hmotnost pokud jejich hodnota dosáhne alespoň 1.370Kč.

Poštovné pro všechny zásilky do SR je: 3.53€

Poštovné ZDARMA pro všechny zásilky do SR s hodnotou alespoň 50€.

Poštovné do zemí EU je dojednáváno individuálně dle hodnoty a hmotnosti zásilky a dle cílové země, orientačně je to min. 6€ a max. 10€. Poštovné v rámci EU nikdy nepřesáhne 10€!

 

Daňový doklad - faktura (účtenka)

Fakturu zasíláme pouze elektronicky jako přílohu e-mailu a to hned v prvním emailu který od nás dostanete. Pokud budete fakturu někdy dodatečně potřebovat, kdykoli Vám ji zašleme ve formátu pdf. Pro reklamaci, odstoupení, nebo výměnu nemusíte u nás fakturu přikládat k žádostem! (Fakturu již máme nahranou v systéme s Vaší objednávkou).

Do SR prodáváme zboží pouze včetně DPH.

 

Žádosti o výměnu zboží

O výměnu zboží za jinou velikost, jinou barvu, nebo zcela jiný produkt lze požádat do 14 dnů ode dne kdy zákazník převzal zboží. 

Tato žádost je bezplatná!

POSTUP pří výměně zboží: kontaktujte e-shop na email: plamenacishop@gmail.com, nebo SMS na 607908623 do popisu uveďte: žádám o výměnu zboží (popište co vyměňuje - co vracíte a co požadujete). Následně Vám zašleme nové zboží kurýrní službou GLS jako balík na výměnu - čili zákazník odevzdá kurýrovy zboží které vyměňuje - vrací a kurýr mu dá zboží nové. Tato služba je pro zákazníka zdarma (jednou). Platí pouze pro objednávky v rámci ČR, pouze pro objednávky s hodnotou vyšší než 750Kč. Doručujeme na stejnou adresu jako v původní objednávce zákazníka. Pokud má vyměňované zboží vyšší cenu doplatek se řeší formou dobírky, nebo individuální domluvou.

 

Žádosti o odstoupení od kupní smlouvy a reklamace

Záruční lhůta na zboží je 24 měsíců, lhůta pro vyřízení reklamace je maximálně 30 dnů.

Právo zákazníka na vrácení zboží - odstoupení od kupní smlouvy je 14 dnů ode dne kdy zákazník převzal zboží. Lhůta pro vrácení peněz na účet zákazníka je 14 dnů ode dne kdy jsem obdrželi jeho žádost o vrácení (kompletní, včetně čísla účtu).

K odstoupení i k reklamaci je vhodné přiložit tiskopis A5 který vkládáme do každé zásilky (jednou a nevyplnění). Zákazník tiskopis vyplní a přiloží k žádosti. Pokud tiskopis již nemáte, napište nám, zašleme Vám ho obratem. Tiskopis je jednoduchý formulář kde zákazník vypíše své jméno, adresu, kontakt a zaškrtne políčka pro odstoupení nebo reklamaci a napíše případně číslo účtu pro vrácení peněz. (vyplnění trvá 2 minuty)

Možnost odstoupení od kupní smlouvy není poskytována pro spodní prádlo.

Adresa pro vrácení nebo reklamaci zboží je: Vertaza Group s.r.o., Hlavní Třída 681/112, 70800 Ostrava, ČR. Vracet můžete státní poštou nebo kteroukoliv kurýrní společností.

 

 

 

 

NjI3OT