o NÁS a KONTAKTY

Ctěný a vážený zákazník,

Společnost LEGIO VICTRIX LLP.,  je řádně registrovaná právnická osoba v souladu se zákony Spojeného Království Velké Británie. Společnost LEGIO VICTIX LLP., se sídlem 35 Ivory Place, Lower Ground, NW16EA, London, United Kingdom. Registrační číslo spočenosti je OC4155361 ( dle CERTIFICATE OF INCORPORATION OF A PRIVATE LIMITED COMPANY) pro The Registrar of Campanies for England and Wales. Přílohu obchodního certifikátu naleznete v obchodních podmínkách. Značení LLP., za názvem společnosti je ve volné překladu obdoba naší veřejné obchodní společnosti s označením V.O.S.. Společnost je registrovaným plátcem DPH, pod evropským registračním číslem GB 264044519.

Společnost LEGIO VICTRIX LLP., provozuje několik e-shopu, v České a také v Slovenské Republice to jsou:

www.zenavie.eu - luxusní bižuterie, šperky swarovsky, perly, shamaballa šperky, stříbrné šperky a také vlastní krystalové šperky.

www.padiafahion.cz - móda pro muže, spodní prádlo, trička, kožené doplňky, košile

www.outletobchod.eu - prodejní doména pro Slovenské zákazníky kde nabízíme, vše z e-shopů kristalis a padiafashion a ještě zboží navíc.

Pro naše České a Slovenské zákazníky se řídíme zákony České a Slovenské Republiky - pro naše zákazníky to především znamená:

Platí záruční lhůtu 24 měsíců s adresou pro reklamační konání v ČR nebo v SR.

Platí právo odstoupení od smlouvy do 14 dnů s adresou pro vrácení zboží v ČR nebo v SR.

Navíc nabízíme:

Možnost bezplatné výměny velikostí, nebo barev u zboží a to do 15 dnů a bez doplatků.

Objednávky ze všech námi provozovaných e-shopů se můžou slučovat za jedno poštovné!

 

Kontaktní informace (korespondeční adresa)

Pro Českou i Slovenskou Rep.

Vertaza group sro.,
Hlavní Třída 681/112
70800 Ostrava

 

Společnost Vertaza Group sro., provozuje (aktualizuje a zajišťuje provoz) e-shopů v SR a v ČR jako zástupce společnosti Legio Victrix llp. (majitele) zajišťuje také servis, podávání informací (telefonicky, pouze jako odpověď na předešlou sms a e-mailem), vrácení a výměnu zboží v rámci ČR a SR. Společnost Vertaza Group sro.,nezastupuje společnost před státními orgány a není oprávněná k zastupovaní před státními orgány.

SMS servis: +420 778 004 944 (nepřijímáme telefonické hovory, pouze sms zprávy), e-mail: plamenacishop@gmail.com

SMS servis znamená, že nás lze kontaktovat sms zprávou a následně odpovíme telefonicky, sms, nebo e-mailem.

 

Dodateční informace:

Omlouváme se za poskytování informací pro Slovenské zákazníky v českém jazyce, věříme že je pro ne zdělená informace srozumitelná, v případě požádání lze komunikovat emailem i přes telefon i v slovenském jazyce!

Zastoupení LEGIO VICTRIX LLP., v České a Slovenské Republice zajišťuje VERTAZA GROUP s.r.o., zastupování je vykonávana na základe mandátní smlouvy.

 Certifikace společnosti: Certifikát Legio Victrix LLP

 

Vertaza Group sro - Ocenění "Prověřená společnost v ČR" za rok 2016.

YmE4MGMzN